Zabiegi, które pozwolą Ci być wiecznie młodą

Młody wygląd to marzenie każdej z nas. Nie łatwo jednak powstrzymać naturalny proces starzenia się skóry, ale można go skutecznie opóźniać. Naukowcy we współpracowali opracowali bowiem tajemne receptury kremów przeciwzmarszczkowych, powstała też nowa gałąź medycyny – medycyna estetyczna. Dzięki niej udaje się to, z czym ludzie walczyli od wieków. Można nie tylko hamować proces powstawania zmarszczek, ale również usuwać te, które już powstały.

Sekrety młodego wyglądu

Przede wszystkim zapobieganie. Uznaje się, że proces powstawania zmarszczek rozpoczyna się już około 20 roku życia i to właśnie wtedy należałoby wdrożyć intensywną pielęgnację skóry twarzy. W tym celu idealnie nadadzą się właśnie kremy z dużą zawartością zbawiennych witamin i minerałów. Warto tutaj podkreślić, że wszelkie kosmetyki powinny być dobierane odpowiednio do wieku i rodzaju skóry – w tym celu przyda się na pewno wizyta u dermatologa.

Zaleca się, by zabiegi na twarz dołączyć do podstawowej pielęgnacji, której zadaniem jest zatrzymanie młodości, około 30 roku życia. To wtedy pierwsze zmarszczki stają się widoczne. W pierwszej kolejności pojawiają się te mimiczne, dopiero później walczyć trzeba z tymi, które powstają w wyniku wiotczenia skóry.

Zabiegi kosmetyczne

Młodość to dzisiaj świadectwo urody a nieskazitelnie gładka cera jest jednym z wyznaczników piękna. Co ciekawe, walkę ze zmarszczkami podejmują dzisiaj nie tylko kobiety, ale również mężczyźni, od których coraz częściej wymaga się idealnie gładkiej twarzy. Brak zmarszczek to po prostu świadectwo dbania o siebie i swój wygląd zewnętrzny. Osoby, u których występują pierwsze zmarszczki, uznawane są zwyczajnie za zaniedbane.

Sprawdź również: Rumień twarzy, szyi i dekoltu

Właśnie dlatego, kliniki medycyny estetycznej przepełnione są klientami. I w sumie nie ma w tym nic nadzwyczajnego bowiem innowacyjne technologia, jaka jest w nich wykorzystywana pozwala na odmłodzenie twarzy w sposób całkowicie naturalny, bezpieczny i nieinwazyjnej. Długie kolejki nie ustawiają się już do chirurgów plastycznych – zabiegi przy wykorzystaniu skalpela wiązały się z bólem, długą rekonwalescencją a efekty bardzo często sprawiały, że twarz wyglądała jak sztuczna maska.

Do najpopularniejszych zabiegów, dzięki którym można usprawniać procesy modelowania twarzy oraz usuwania zmarszczek są te, przy których wykorzystuje się urządzenie Pollogen Legend. To jedyne takie urządzenia na całym świecie, które jednocześnie wpływa aż na cztery poziomy tkanki ludzkiej: naskórka, skórę właściwą, tkankę tłuszczową oraz mięśnie.

Urządzenie działa w oparciu o tripolarną falę radiową, która w żaden sposób nie uszkadza zdrowej tkanki natomiast wpływa na tą uszkodzoną, doprowadzając do jej natychmiastowej naprawy.

Notka powstała we współpracy z redakcją portalu internetowego artykulynazdrowie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *