Dermapen

Dermapen to innowacyjne urządzenie, które z powodzeniem może dzisiaj zastąpić klasyczną mezoterapię igłową czy zabiegi derma rollerem. Zasada działania jest podobna, ale zastosowano tu nowoczesne, opatentowane zresztą systemy, dzięki czemu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tego rodzaju mogą być jeszcze bardziej skuteczne, szybkie, bezpieczne i bezbolesne. Dermapen to z całą pewnością powód, by o medycynie estetycznej przestano myśleć jak o mało skutecznych zabiegach pielęgnacyjnych, ale w pełni efektownych kuracjach leczniczych. Trzeba przyznać, że iniekcje mikro igłami przyczyniają się nie tylko do poprawy wyglądu skóry danej partii ciała, ale rzeczywiście do usuwania zmian, które wpływały niekorzystnie na funkcjonowaniu w codziennym życiu.

Jak działa Dermapen?

To urządzenie z 12 molibdenowymi igiełkami, które są wymieniane każdorazowo podczas wykonywania zabiegu u każdego z pacjentów. Iniekcja igiełek w głąb skóry jest regulowana – od głębokości 0, 5 mm do 2,5 mm, dzięki czemu dermatolog ma pełną kontrolę nad wykonywanym zabiegiem. Co więcej, nad sprawnym mikro nakłuwaniem skóry czuwa opatentowany system AOVN, czyli Advanced Oscillating Vertical Needling – to silnik, który pozwala na nawet 1300 nakłuć w ciągu jednej sekundy. To prawdziwa innowacja, jak dotąd jeszcze żaden przyrząd nie osiągnął takich rezultatów.

Sprawdź także: Blizny potrądzikowe

Iniekcja igiełek powoduje naturalne pobudzenie naskórka i skóry właściwej do regeneracji. Dzięki temu wzmaga się produkcja kwasu hialuronowego i kolagenu, które odpowiadają za właściwy stan skóry. Co więcej, dzięki mikro nakłuciom skóra wchłania o wiele lepiej substancje odżywcze.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegów

Z Dermapenu powinny korzystać osoby, które chcą zatrzymać procesy starzenia się skóry. Urządzenie wpływa na poprawę jej jakości, niweluje wiotkość i sprawia, że skóra staje się idealnie napięta i gładka.

Co więcej, Dermapen wpływa na wyglądu estetycznego. Usuwa przebarwienia skóry i blizny potrądzikowe, wpływa też na niwelowanie rozstępów. Ciekawostką jest fakt, iż urządzenie tego typu coraz częściej wykorzystuje się w kuracji łysienia.

 

Na jakich partiach skóry można stosować Dermapen?

Dermapen jest na tyle uniwersalnym urządzeniem, że można go stosować niemal na każdej, nawet najbardziej delikatnej partii skóry oraz w miejscach trudno dostępnych. Najczęściej zabiegi z wykorzystaniem Dermapenu wykonuje się na skórze twarzy, pośladów i brzucha chociaż doskonałą skuteczność zauważa się również na szyi, dekolcie, ramionach, klatce piersiowej i plecach.

Główne zalety Dermapenu

Przede wszystkim zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tego rodzaju pozwalają szybko uzyskać zamierzony efekt. Każdy zabieg trwa nie dłużej niż kilka minut a do tego jest całkowicie bezbolesny, pacjenci nie odczuwają żadnego dyskomfortu.

Dermapen (mezoterpia) uznają dermatolodzy na całym świecie ze względu na najlepsze bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów – można regulować iniekcje igiełek, dzięki czemu lekarz ma pełną kontrolę nad przebiegiem wykorzystywania tej metody.

Ważne jest też to, że Dermapen dociera do trudno dostępnych i delikatnych miejsc, na przykład okolic ust, nosa czy oczu.

dermapen gdańsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *