Depilowanie bikini

W obecnych czasach, dwudziestego pierwszego wieku, każdy chce wyglądać młodo, atrakcyjnie oraz pięknie. Pożądane jest piękne ciało oraz jędrna skóra. Pomocą może posłużyć, dzisiejsza nowatorska technika jaką jest na przykład depilacja laserowa. Depilacja laserowa, może skutecznie usunąć owłosienie w niechcianym miejscu, z różnych części naszego ciała. Laser „Vectus”, bo o nim tutaj mowa, usuwa niechciane owłosienie, dzięki wiązce lasera, którą ona emituje. Wiązki te, precyzyjnie usuwają wszystkie niechciane oraz nieestetyczne włosy, wraz z jego cebulkami. Definitywnie stwierdzić można, że depilacja okolic bikini jest bardzo skuteczna oraz precyzyjna. Samodzielne usuwanie włosów z tego rejonu ciała, innymi metodami, jest zdecydowanie nieprzyjemne i często nawet, bardo bolesne. Te okolice są bardzo wrażliwe na ból. Okolice bikini mają charakterystyczną i trudną powierzchnię i nieregularny kształt do wydepilowania standardowymi sposobami. Depilacja laserowa bikini poprzez laser „Vectus” jest bardzo dobrym rozwiązaniem w tym przypadku. Nie uszkadzamy w ten sposób absolutnie naskórka, a powierzchnia skóry nie jest przesuszona, nie ma ona również żadnych podrażnień. Laserowa depilacja tym urządzeniem jest bardzo bezpieczna oraz co też jest ważne, ta metoda nie jest inwazyjna. Laserowa wiązka lasera Vectus, niezwykle głęboko wnika w skórę, dociera do jego korzenia oraz cebulki i usuwa ją doskonale – więcej przeczytasz o tym tutaj: http://kartuzy.info/wiadomosc,30669,Depilacja-laserowa-Vectus-w-Gdansku-Przelom-w-zakresie-depilacji-laserowej.html.

Efekt zabiegu jest bardzo trwały i co również ważne, dostrzegamy go od razu, tuż po zabiegu. Usunięcie owłosienia laserem Vectus, tak skutecznie niszy włos i jego cebulkę, że po zabiegu cebulki nie produkują owłosienia i już nie rozwijają się, co jest ogromnym atutem tej właśnie metody. Zabieg przeprowadzany jest w sterylnych, czystych oraz bardzo komfortowych warunkach przez profesjonalny, doświadczony personel, który również czuwa nad nami podczas trwania całego zabiegu. Zwróćmy uwagę na to, że czas wykonania takiego zabiegu jest stosunkowa krótki i wynosi maksymalnie czterdzieści, czterdzieści pięć minut. Jest to krótki czas, mając na uwadze to, że daje bardzo trwałe rezultaty.

Ten sprzęt, czyli laser Vectus, jest oczywiście wyposażony w funkcje, która automatycznie sprawdza u pacjenta poziom melaniny i na podstawie tego dobierane są wszystkie parametry i przeprowadzany jest cały zabieg. Laser Vectus jest bezkonkurencyjny – nie ma porównania z innymi metodami depilacji. Jest to numer jeden na rynku. Depilacja standardową maszynka jednorazową, pozostawia spory dyskomfort i nie pozwala na tak precyzyjne usuwanie owłosienia. Poza tym, wysusza maszynka jednorazowa skórę i często później odczuwane jest na przykład swędzenie skóry albo pojawiają się niemiłe dla oka czerwone plamki, które swędzą i pieką. Po usunięciu owłosienia maszynką, dość szybko musimy powtarzać golenie, ponieważ włosy dość szybko odrastają i musimy też bardzo dobrze nawilżyć skórę. Ważnym jest, że po zabiegu laserem Vectus nie mamy żadnych skutków ubocznych i śladów po zakończonym zabiegu. Mamy bardzo trwały efekt końcowy. Kosmetolog wykonuje zabieg i od początku do końca nadzoruje cały proces i odpowiada za efekt końcowy, który nie ma sobie równych w branży. Vectus jest to bezkonkurencyjny lider na rynku i skorzystanie z wyżej wymienionej metody wiążę się z dobrą decyzją. W ten sposób usuwa się w sposób trwały owłosienie, a okolice bikini są gładkie. Zabieg jest bardzo komfortowy, trwa on krótko i wszystkie wątpliwości można rozwiać u kosmetologa. On czuwa nad całym procesem usuwania owłosienia.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *